graphicsworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

graphicsworld

Изцяло графичен форум за всичко около графиките.Тук ще намерите графични уроци,бръшове,текстури и всичко относно графичния дизайн!!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 МОите графики :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Diva_strast
Модератор



Брой мнения : 2
Age : 32
Registration date : 07.10.2007

МОите графики :) Empty
ПисанеЗаглавие: МОите графики :)   МОите графики :) Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 5:12 pm

Това е и моята тема за графики flower Мерси на администраторите за поканата в форума Smile А ето и правилата за моята тема :

Правя подписи , тапети ,аватари и иконки
Изпълнявам и поръчки ! По-късно ще сложа и моите творения flower
Върнете се в началото Go down
aleks4enceto
Админ
aleks4enceto


Брой мнения : 39
Age : 29
Location : Пловдив
Registration date : 07.10.2007

МОите графики :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОите графики :)   МОите графики :) Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 5:16 pm

Добре дошла между нас.Много се радвам,че прие поканата ми.Поръчайте при нея и няма да направите грешка.Отлична графьорка е и аз ще я помоля за едно ав-че на Дженифър Лав Хюит.Ако не можеш да намериш снимки казвай аз ще ти пратя!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.fargsan.piczo.com
Diva_strast
Модератор



Брой мнения : 2
Age : 32
Registration date : 07.10.2007

МОите графики :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОите графики :)   МОите графики :) Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 2:16 pm

Ето и някой мои подпсичета

Райна

МОите графики :) 29534z

Анелия:


МОите графики :) 29536D


Малина

МОите графики :) 29537G
Върнете се в началото Go down
dimithar4oo0
Модератор
dimithar4oo0


Брой мнения : 31
Age : 29
Location : Пред компютъра
Registration date : 16.12.2007

МОите графики :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОите графики :)   МОите графики :) Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 10:27 pm

Анелия дразни,защото имаш повтарящи се образи
защо всички натам скачате?2 еднакви неща в 1 графика?! affraid Това създава впечатление че всичко е скалъпено за една минута,драснала 1 текст и е готова lol! ПРи Малина ефектите изпъкват повече от образа,избягвай това или го прави ефектно!Райна е по-добре (добре че си им написала имената много ги мразя)но снимката изглежда сякаш не е във фокус (данеби да си я блърнала?)докато текста ти е кристален и това дърпа окото към него и то дефокусира всичко останало и снимката е допълнително замазана и получаваш главоболиие lol!
Не се сърди,просто мисля че след моя коментар ще се замислиш и ще се постараеш да не допускаш същите грешки bounce
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МОите графики :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОите графики :)   МОите графики :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МОите графики :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
graphicsworld :: Лично творчество :: Ваши графики-
Идете на: