graphicsworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

graphicsworld

Изцяло графичен форум за всичко около графиките.Тук ще намерите графични уроци,бръшове,текстури и всичко относно графичния дизайн!!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Моите "неща"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
dimithar4oo0
Модератор
dimithar4oo0


Брой мнения : 31
Age : 29
Location : Пред компютъра
Registration date : 16.12.2007

Моите "неща" Empty
ПисанеЗаглавие: Моите "неща"   Моите "неща" Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 5:39 pm

Приемам заявки,желателно е "клиента" да си каже конкретно кои снимки да използвам и да няма "искам НЕЩО с Камелия" примерно lol!
Обичам да работя с големи резолюций и затова ще давам линкове към творбите ако са големи,за да не задръстват страницата Wink
Не съм много добър,в което ще се убедите след като ви пусна няколко творби след малко bounce
Ето един подпис-анимиран
Моите "неща" Sart2zv5

русалката я изрязах от една картинка,вс друго е мое....то не е много де 1 море и 1на трева https://2img.net/r/ihimizer/img267/3166/rusalkaza3.jpg
Върнете се в началото Go down
aleks4enceto
Админ
aleks4enceto


Брой мнения : 39
Age : 29
Location : Пловдив
Registration date : 07.10.2007

Моите "неща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моите "неща"   Моите "неща" Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 6:22 pm

Анимирания подпис ми харесва,а и това с русалката е ефектно! Very Happy Качи още неща и ще мога да ти кажа по-обективно мнение,но от това което има мога да кажа,че определено си добър Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.fargsan.piczo.com
dimithar4oo0
Модератор
dimithar4oo0


Брой мнения : 31
Age : 29
Location : Пред компютъра
Registration date : 16.12.2007

Моите "неща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моите "неща"   Моите "неща" Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 6:32 pm

Ето още нещо
Моите "неща" Emma4everrb9
Върнете се в началото Go down
dimithar4oo0
Модератор
dimithar4oo0


Брой мнения : 31
Age : 29
Location : Пред компютъра
Registration date : 16.12.2007

Моите "неща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моите "неща"   Моите "неща" Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 6:37 pm

Това е абстрактен уолпейпър,създаден само с филтъри и ефекти нищо друго
https://servimg.com/view/11561619/2
Оригинала е 3000х3000пиксела и качеството е по-добро но се получава 4 мб и нещо и ако някой я иска да пише в скайпа dimitar205
Върнете се в началото Go down
aleks4enceto
Админ
aleks4enceto


Брой мнения : 39
Age : 29
Location : Пловдив
Registration date : 07.10.2007

Моите "неща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моите "неща"   Моите "неща" Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 7:09 pm

Такам вече мога да кажа,че определено имаш голям талант.
Върнете се в началото Go down
http://www.fargsan.piczo.com
Sinner

Sinner


Брой мнения : 3
Registration date : 16.12.2007

Моите "неща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моите "неща"   Моите "неща" Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 6:27 pm

Ой ой...вива ла вида пен тул ^^'' Като за начало бива. Вижда се че можеш да работиш с инструментите на фотощоп. Но...(винаги има НО xD )... това последното..."абстрактното"...е прекалено абстрактно..тормози окото. Личи си от километри че сицхко е филтри ( едно две неща само мислех че не са но и те се оакзаха филтри ) и това дразни. Относно "Emma Watson Forever" - две снимки са много. Поне по начина по който си ги сложил. Листото отстрани няма изобщо да го коментирам ... Рамката ако я беше направил черна щеше дае по добре, защото сега изпъква доста и се губи фокусът над "невероятната" Ема Уотсън. Огънчетата (или каквото са там) отдолу не са много добре. Трябваше да са едноцветни ( по възможност цвета на рамката и да се сливат с нея), и също така бялото сияние в ъглите трябваше да не е бяло xD поне според мен. Относно анимирания подпис - да живее Хейс !! Доста добре е съчетан цветово и надписите седят добре ^^''
За русалката .... малко ми е посно..и водораслото просто...xD No coment.
Та в заключение - поработи върху "артистичната" част от нещата. Виждаме че механичната част ( демек ползване на тулс си го усвоил ). Наблегни на подредбата на нещата. Опитай се да решиш кое е главният обект и акцентирай върху него. Откажи се от прекомерното използване на крещящите цветове ( както е при ема-та).
Върнете се в началото Go down
http://the-sinner.deviantart.com/
dimithar4oo0
Модератор
dimithar4oo0


Брой мнения : 31
Age : 29
Location : Пред компютъра
Registration date : 16.12.2007

Моите "неща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моите "неща"   Моите "неща" Icon_minitimeСъб Дек 22, 2007 12:25 pm

Подписа ми е The most recent а за ема-тя е една от първите ми неща,те огънчетата бяха зелени но аз ги махнах (има останали зелени то се вижда)и ги направих малко по шарени bounce Ъъ уола така и не разбрах какво не му хареса мен много си ме радва и не ми дразни окото lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моите "неща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моите "неща"   Моите "неща" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моите "неща"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
graphicsworld :: Лично творчество :: Ваши графики-
Идете на: